SONOAIR TIM - externí displej s Ethernet rozhraním

Sonoair_TIM

Příslušenství
Sonoair TIM


SONOAIR TIM poskytuje jedinečnou kombinaci vstupů a funkcí pro monitorování spotřeby a základních parametrů tlakového vzduchu. Současně lze k SONOAIR TIM připojit až 4 průtokoměry SONOAIR MIL / MIP, až 2 snímače rosného bodu SONODEW a nakonec 1 řídící tlakoměr.                                                            

Volitelně lze SONOAIR TIM doplnit pamětí 4 GByte a funkcí záznamu dat. Všechna klíčová data o tlakovém vzduchu jsou tak uživateli k dispozici na jednom místě a současně je lze zaznamenat pouhým stiskem klávesy. K dispozici je tak nejen údaj o spotřebě vzduchu, ale i základní data o jeho kvalitě, což umožňuje okamžitě zjistit případné poruchy a provést opatření dříve než dojde k omezení výroby ... Všechna data jsou k dispozici rovněž na ethernet výstupu s možností on-line připojení do energetického dispečerského systému uživatele.

Se SONOAIR Terminal získáváte výkonný nástroj k jednoduché a efektivní kontrole tlakového vzduchu. Kombinace měření prutoku, tlaku a rosného bodu poskytuje klíčová data pro zajištění trvalé kvality dodávaného tlakového vzduchu a odhalení slabých míst v systému.


Leták SONOAIR TIM

Poslat poptávku na SONOAIR TIM

čeština cz English en