SONOAIR TIM - externí displej pro průtokoměry a elektroměry

Sonoair_TIM

Typové označení
Sonoair TIM-D0G
Sonoair TIM-D4G

Rozsah použití
displej s ethernet výstupem
displej s pamětí a ethernet výstupem


SONOAIR TIM poskytuje jedinečnou kombinaci vstupů a funkcí pro monitorování účinnosti výroby a dodávky tlakového vzduchu. Současně lze k SONOAIR TIM připojit až 7 inteligentních snímačů, z toho až 3 průtokoměry SONOAIR MIL nebo MIP, až 3 elektroměry SONOMEG (měření spotřeby kompresorů a sušiček) a nakonec 1 řídící tlakoměr.

Volitelně lze SONOAIR TIM doplnit pamětí 4 GByte a funkcí záznamu dat. Všechna klíčová data o výrobě a dodávce tlakového vzduchu lze zaznamenat pouhým stiskem klávesy. K dispozici je tak nejen údaj o energetické náročnosti výroby, ale i základní data k vylepšení nebo udržení současného stavu - průběh zapínání kompresoru, motohodiny pod/bez zátěže, tlakové ztráty, ztráty vzduchu netěsnostmi ... Všechna data jsou k dispozici rovněž na ethernet výstupu s možností on-line připojení do energetického dispečerského systému uživatele.

Se SONOAIR Terminal získáváte výkonný nástroj k jednoduché a efektivní kontrole kompresorovny. Kombinace měření prutoku, tlaku a elektrické spotřeby poskytuje klíčová data pro zjištění reálných nákladu na výrobu tlakového vzduchu, míst největších ztrát a potenciálu úspor.


Leták SONOAIR TIM

Poslat poptávku na SONOAIR TIM

čeština cz English en