SONAPHONE T - ultrazvukový vysílač s nastavitelnými parametry signálu

Sonaphone_T

Typové označení
Sonaphone T

Rozsah použití
Detekce netěsností v beztlakých systémech


Ultrazvukový vysílač SONAPHONE T je určen pro detekci netěsností v beztlakých systémech, jako je vadné těsnění u oken, dveří, kabin, vozidel a kontejnerů, protipožárních dveří, klimatických komor a čistých provozů. Vysílaný ultrazvukový signál prochází skrz netěsná místa a je následně zachycen a lokalizován detekčním přístrojem, např. SONAPHONE Pocket nebo SONAPHONE Smart.

Díky jednoduchému funkčnímu principu, není pro provoz tohoto zařízení nutný speciálně školený personál a provozní překalibrace a proto jsou dodatečné náklady na provoz minimální.

Ultrazvukový vysílač je zabudován v robustním pouzdru, má integrovaný LCD displej pro snadné nastavení základních parametrů. Modulace vysílaného signálu garantuje jeho přesnou detekci a identifikaci bez ohledu na možné zdroje rušivého signálu v okolí. Navíc je možné přesně nastavit intenzitu vysílaného signálu. To vše umožňuje použít SONAPHONE T jak pro precizní detekci malých netěsností, tak i pro kontrolu těsnosti rozsáhlých prostor.

Volitelně lze k SONAPHONE T připojit vícesměnový vysílač kulového tvaru SONOSPHERE který umožňuje provádět kontrolu těsnosti rozlehlých a složitě tvarovaných prostor.


Hlavní výhody

• jednoduchý provoz
• nastavitelná intenzita signálu
• modulace vysílaného signálu
• robustní a ergonomický design
• minimální provozní výdaje


Leták SONAPHONE T

Poslat poptávku na SONAPHONE T

čeština cz English en