SONAPHONE Smart – digitální diagnostika pro preventivní údržbu

airborne_sound_sensor (5)

Typové označení
Sonaphone Smart


Rychle postupující digitalizace v průmyslu, která je označována jako Průmysl 4.0 vede i v případě diagnostiky a údržby k zavádění digitálních technologií a bývá shodně pojmenována jako Údržba 4.0. Tento trend plně odráží nový diagnostický přístroj SONAPHONE Smart. Inovativní sondy předzpracovávají měřený signál a nabízí řadu užitečných doplňkových funkcí, jako je třeba laserové ukazovátko, LED přisvícení nebo bezkontaktní teploměr. Přístroj s digitálním zpracováním dat umožňuje měření celého pásma 20…100 kHz, zobrazení jeho spektrogramu, uložení všech souvisejících dat (zaznamenaný signál, fotka místa, hlasová a psaná poznámka) do jedné složky a následně rychlé zpracování a výstup v podobě technických zpráv ve formátu pdf souborů. SONAPHONE Smart představuje naprostou špičku v diagnostice a určuje směr dalšího vývoje celého oboru.

SONAPHONE Smart se velmi snadno ovládá, stejně intuitivně jako na tabletu či mobilním telefonu, lze pomocí velkého dotykového displeje spustit jakoukoliv funkci nebo provést změnu nastavení. Tato funkce je zvlášť vhodná pro porovnávací testy zařízení a pravidelnou prediktivní údržbu.


Výhody:

  • Detekce a současně klasifikace velikosti úniků tlakového vzduchu, technických plynů a vakua.
  • Záznam technického stavu strojů a zařízení s určením ideálního plánu údržby.
  • Diagnostika odvaděčů parního kondenzátu pro úsporu energie a zvýšenou provozní spolehlivost.
  • Vyhledání elektrických výbojů a poruch izolace pro zvýšení bezpečnosti.

Ultrazvukový vysílač SONAPHONE T je určen pro detekci netěsností s přístrojem SONAPHONE Smart v beztlakých systémech: vysílaný ultrazvukový signál prochází skrz netěsná místa a je následně zachycen a lokalizován přístrojem SONAPHONE Smart.


Leták SONAPHONE Smart

Manuál SONAPHONE Smart

Poslat poptávku na SONAPHONE Smart

čeština cz English en