SONOCONTROL 14 - k detekci hladiny v hydraulických akumulátorech a válcích přes stěnu

Sonocontrol_14

Typové označení
Sonocontrol 14

Detekce hladiny kapaliny
v nádržích průměru 50…2.000 mm

Detekce pozice pístu
v hydraulickém válci průměru 50…2.000 mm


Inteligentní kompaktní snímač SONOCONTROL 14 je navržen k detekci polohy pístů v hydraulických válcích nebo v tlakových akumulátorech a k monitoringu hladiny kapalin. Snímač umožňuje bezkontaktní měření skrze stěnu potrubí nebo nádrže a je zejména vhodný pro použití v chemickém průmyslu, v hydraulických strojírenských aplikacích nebo při konstrukci strojního vybavení podniků a elektráren.

Snímač SONOCONTROL 14 je jednoduše připevněn z vnějšku válcovité nádoby, aniž by bylo nutné přerušit provoz zařízení. Vzhledem k tomu, že není třeba žádného dalšího mechanického zařízení, není nutné ve stěně válce otevírat otvory, čímž se zamezí případným problémům s netěsností.

Dle požadavku zákazníka lze snímač na místě doladit tak, aby odpovídal specifickým požadavkům zákazníka na měření. Snímač je připraven k provozu okamžitě po instalaci. Díky tomu je snímač obzvlášť vhodný pro sériové aplikace v oblasti automatizace a mechanického strojírenství.

Vzhledem ke skutečnosti, že snímače nemají žádné pohyblivé části, nedochází k jejich opotřebení a nevyžadují údržbu. Bez ohledu na tloušťku stěny nebo tlak uvnitř nádoby poskytují snímače spolehlivý přepínací signál k řízení systémů a s pomocí integrovaných LED kontrolek také dodatečnou optickou kontrolu pro přítomnou obsluhu systému. Jako možnost dále nabízíme tento kompaktní snímač v podobě, která je vhodná pro použití v místech s nebezpečím výbuchu.

Vedle našich standardních produktů dokážeme také vyrobit zakázková řešení dle požadavků zákazníka.


Leták SONOCONTROL 14

Katalogový list SONOCONTROL 14

Katalogový list SONOCONTROL 14 Ex

ATEX certifikát SONOCONTROL 14 Ex – BF5

ATEX certifikát SONOCONTROL 14 Ex – BF6

Manuál SONOCONTROL 14

Poslat poptávku na SONOCONTROL 14

čeština cz English en