SONOAIR MIL - průtokoměr pro zástavbu

Sonoair_MIL

Typové označení
Sonoair MIL

Procesní připojení
½´´ (DN15)
1´´ (DN25)
2´´ (DN50)


SONOAIR MIL přináší jedinečnou kombinaci měření všech základních parametru tlakového vzduchu - prutoku, tlaku a teploty na jednom místě a jedním přístrojem. Standardizované rozměry a elektrické rozhraní umožnují snadnou instalaci a uvedení do provozu.

Snímač průtoku pracuje na kalorimetrickém principu a měří přímo hmotnostní průtok, výstup je automaticky korigován na změny tlaku a teploty. Konstrukce celého snímače je velmi robustní, bez jediné pohyblivé součástky, s minimální tlakovou ztrátou. Díky tomu je snímač vhodný pro aplikace v průmyslovém prostředí. Naměřená data jsou k dispozici pro další zpracování v analogové podobě (0/4.20 mA) a ve formě digitálních dat (RS 485 - Modbus RTU). Navíc lze SONOAIR MIL doplnit pamětí pro 2 mil. záznamů a funkcí vzorkování dat.

Se SONOAIR MIL získáváte skutečný měřič odběru energie tlakového vzduchu. Kombinace měření průtoku, tlaku a teploty poskytuje klíčová data pro zjištění reálné spotřeby, účinnosti distribuční sítě a potenciálu úspor energie. Perfektně se hodí k měření nákladu výroby, kontrole ztrát způsobených netěsnostmi a špatnou obsluhou strojů.


Leták SONOAIR MIL

Katalogový list SONOAIR MIL

Poslat poptávku na SONOAIR MIL

čeština cz English en